Horoskop na 2016 r. Sprawdź, co cię czeka


Nowy rok, wiele zmian Dla wielu Nowy Rok oznacza nowy początek. Z tej okazji spojrzeliśmy w waszą przyszłość i poznaliśmy przepowiednie dla każdego znaku zodiaku. Sprawdźcie, jakie będzie dla was najbliższe 12 miesięcy. Pełne niespodzianek, romantyczne, a może niestety gorsze, niż się tego spodziewaliście…

Koziorożec (22.12-19.01) Osoby spod tego znaku są rozsądne i poważne. Ich pewność siebie, siła woli i spokój ducha dają im wytrwałość w dążeniu do wyznaczonego celu.

2016 rok niesie dla ciebie ogromne zmiany. Zaczniesz w końcu realizować życiowe cele, których nie udało ci się osiągnąć w minionym roku. Zdobędziesz nowe umiejętności, potrzebne do realizowania marzeń, oraz pozbędziesz się fałszywych przyjaciół, przez których stoisz ciągle w miejscu. Oprócz tego rok 2016 będzie sprzyjający w relacjach miłosnych. To piękne uczucie przyjdzie wielkimi krokami i niespodziewanie. Postępuj zgodnie z tokiem nadchodzących wydarzeń i ciesz się nowym rokiem, a na pewno będziesz szczęśliwy.

Wodnik (20.01-19.02) Zachwycający atrakcyjnością, ma silny charakter i otwarty umysł. Bardzo uczciwy, potrafi przyznać się do błędu.

Nadchodzący rok będzie dla wodnika doskonałym czasem do budowania nowych kontaktów i tworzenia relacji. W pracy będzie w tym roku ciężko, przybędą nowe obowiązki, a za nimi mogą się pojawić problemy. Jednak pokonasz słabości i będziesz zacięcie walczyć o swoje racje. Okres rozwoju emocjonalnego i tworzenia nowych związków będzie dominować w okresie od sierpnia do października. Decyzje o poważnych związkach i ciąży powinny zostać podjęte w listopadzie 2016 r.

Ryby (20.02-20.03) Miłe, dobre i pomoce – takimi cechami charakteryzują się ryby. Najchętniej zmieniłyby cały świat na lepsze, ale zazwyczaj nie potrafią zmienić nawet choć trochę swojego życia.

Ten rok będzie pełen niespodzianek, tych dobrych i, niestety, złych. Na przełomie marca i kwietnia oczekuj wielkiej miłości od osoby spod znaku Panny. Zanim podejmiesz decyzję o odwzajemnieniu uczucia, zastanów się kilkakrotnie, czy jest to właściwa osoba, ponieważ możesz wpakować się w duże tarapaty. Uważaj na wartościowe przedmiot. Złodzieje nie śpią.

Baran (21.03-20.04) Jego mocnymi stronami są życzliwość i pracowitość, jednak często przez niecierpliwość nie realizuje planów zgodnie z założeniami.

Ten rok będzie przełomowy dla zodiakalnych baranów. By być szczęśliwym, będziesz musiał podejmować ważne decyzje, które zaważą na całym twoim życiu. Ważne będzie zakończenie fałszywych znajomości, które utrudniają zdobywanie nowych doświadczeń. Niestety nie unikniesz w tym roku poważnych problemów, ale ze swoim pozytywnym podejściem pokonasz wszystkie napotkane przeszkody. Twoje poszukiwanie idealnego partnera zakończy się w tym roku, ponieważ od grudnia będziesz w poważnym i przyszłościowym związku.

Byk (21.04-21.05) Zawsze zdeterminowany i gotowy do walki. Bardzo wrażliwy na zewnętrzne bodźce. Panicznie boi się zmian.

To będzie bardzo trudny rok. Czeka cię konflikt między wewnętrznymi przekonaniami a otaczającym światem. Musisz skupić się na poprawie siły emocjonalnej, by przetrwać ten czas. Otocz się grupą najbliższych, by nie czuć się samotnie w trudnym okresie. Pod koniec roku, jeżeli będziesz w stanie stawić czoła wyzwaniom, zaczniesz odnosić sukcesy. To pozwoli ci zapewnić sobie szczęście w najbliższych latach.

Bliźnięta (22.05-21.06) Ich nieuchwytna natura sprawia, że nigdy nie odczyta się poprawnie ich zamiarów. Często zaskakują, a zarazem przerażają osoby w swoim otoczeniu. Traktują życie jak zabawę, przez co są trudne w relacjach.

Po pechowym ubiegłym roku w końcu wychodzi słońce. Zaczniesz ponownie dostrzegać uroki życia, ponieważ sprawdzi się zasada „karma zawsze wraca”. Ciężko pracuj, a szef to na pewno wynagrodzi. Poznasz nowych wartościowych przyjaciół i pogodzisz się ze starymi. Wystrzegaj się kontaktów z byłymi partnerami, bo znowu wpakujesz się w tarapaty.

Rak (22.06-23.07) Lubi rozdzielać w swoim życiu dom, pracę i znajomych. Jest często trudny do zinterpretowania, przez swoje odmienne zachowanie w różnych sytuacjach. Trudno za nim nadążyć.

Horoskop dla osób spod znaku raka zapowiada się optymistycznie. Wszelkie nieporozumienia w rodzinie skończą się wraz ze zmianą twojego zachowania. W końcu zrozumiesz, że relacje buduje się na szczerości. Gdy w rodzinie zacznie się układać, zaczną się jednak problemy zawodowe, dlatego nie wahaj się wyrażać swojej opinii. Słuchaj wewnętrznego głosu. On poprowadzi cię w 2016 roku.

Lew (24.07-23.08) Urodzony przywódca. Odważny, pewny siebie i niezależny. Lubi otaczać się słabszymi, by móc poczuć swoją wyższość.

Będziesz mieć szansę na rozwój. Rozpocznie się idealny czas, by wykorzystać wspaniałe możliwości na budowanie kariery i rozwój rodziny. Twój charakter pomoże ci dążyć do wyznaczonych celów. Jednak pamiętaj, że musisz słuchać opinii innych osób. Popraw relacje z rodziną, która będzie jednym z narzędzi do przyszłego sukcesu. Uważaj na wydatki w nadchodzącym roku. Musisz podejmować rozważne decyzje.

Panna (24.08-23.09) Żyje w ciągłym porządku i harmonii. Spróbuj jednak nieproszony wtargnąć w jej przestrzeń, a ukaże inne oblicze.

W 2016 r. musisz odkryć w sobie nowe zalety i korzystać z nich, by osiągnąć życiowe cele. Oprócz tego panna powinna skoncentrować się na edukacji i poszerzaniu horyzontów. Horoskop przewiduje, że pierwsza część roku będzie pomyślna dla miłości.

Skorpion (24.10-22.11) Kryje swoje prawdziwe uczucia pod osłoną skorupy. Uważa, że nikt nie jest w stanie dostrzec jego słabych stron. Na pozór wydaje się być silny i obojętny, a tak naprawdę jest słaby i delikatny.

W nadchodzącym roku zacznij podejmować kluczowe decyduje o tym, co chcesz zrobić ze swoim życiem. Ponieważ jeżeli ominiesz kluczowe momenty, możesz przegapić szansę na zmianę swojego życia na lepsze. Powoli zabierz się także za realizowanie dawno wyznaczonych celów. W przeciwnym razie nie ruszysz z miejsca. Dzięki zmianom w końcu poczujesz w sobie pewność siebie, co pomoże ci w relacjach interpersonalnych, które masz bardzo zaniedbane.

Skorpion (24.10-22.11) Kryje swoje prawdziwe uczucia pod osłoną skorupy. Uważa, że nikt nie jest w stanie dostrzec jego słabych stron. Na pozór wydaje się być silny i obojętny, a tak naprawdę jest słaby i delikatny.

 

Po wielu zawirowaniach życiowych i przykrych wydarzeniach w poprzednich latach w końcu uda ci się wyjść na prostą. Do końca jeszcze nie wiesz, jak chcesz ułożyć życie, jednak gdy to zobaczysz, będziesz wiedzieć, że musisz udać się w wyznaczonym kierunku. Unikaj osób spod znaku byka, mogą przysporzyć ci kłopotów. Trzymaj się blisko bliźniąt. Na nich zawsze możesz polegać.

Strzelec (23.11-21.12) Potrzebuje ciągłego ruchu. Nie znosi rutyny. Wiecznie poszukuje przygód.

W 2016 r. na jednej z licznych podróży spotkasz miłość swojego życia. Niestety, nie będzie to łatwe uczucie. Będziecie musieli wspólnie pokonać wiele przeszkód, by móc w końcu być razem. Przez zakochanie wpakujesz się w duże problemy w pracy. Możliwe że będziesz musiał zmienić miejsca zatrudnienia.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s