Cytaty dnia


Dorota WellmanCieszę się, że już jestem stara. Że nie zajdę w ciążę. Że nie będę musiała się zastanawiać czy kupię w aptece pigułkę „dzień po”. Trudno mi pogodzić się z tym, że kobietom w Polsce tak mało się ufa i nie wierzy się w ich dobrą wolę.

Dorota Wellman w rozmowie z „Newsweekiem”, 20 grudnia 2015

Maja HyżyWszyscy myślą, że ja po moim byłym mężu niczym się nie zajmuję tylko dziećmi i muzyką, ale ja mam prawo zakochać się

 

Maja Hyży po rozstaniu z mężem, 19 grudnia 2015

Tess HollidayWiem, że jestem gruba, ale ludzie zupełnie nie rozumieją moich prób edukowania kobiet i pokazywania im, że to jest OK, aby być sobą, kochać siebie i żyć swoim życiem, a nie być nieszczęśliwym

Tess Holliday o swojej wadze, 19 grudnia 2015

Krzysztof MaternaNienawidzę chamstwa, agresji, arogancji, nienawidzę wszystkiego tego, czym się współcześni rządzący pokazują.

Krzysztof Materna o rządzie PiS, 19 grudnia 2015

Władimir PutinInteresy krajów europejskich polegają na jednoczeniu wysiłków – i w gospodarce, i w polityce, i w walce z terrorem. Jednoczeniu wysiłków z Rosją. Jesteśmy gotowi do tej pracy, jesteśmy otwarci, nie zamierzamy dąsać się z powodu tych sankcji. Czekamy, na wszystkich.

Władimir Putin o obecnej sytuacji w Europie, 19 grudnia 2015

Agnieszka HollandDemokracja jest jak powietrze, a PiS nam je w tej chwili odbiera. Niedługo zaczniemy się dusić w tym smogu.

Agnieszka Holland Podczas demonstracji KOD-u , 19 grudnia 2015

Andrzej RzeplińskiNie zrzeknę się stanowiska. Prezes Trybunału Konstytucyjnego, który myślałby o rezygnacji tylko dlatego, że chcą go zniszczyć, nie miałby osobowości. To tak, jakby ofiara okładana kijem, mówiła: bijcie dalej. Dla dobra państwa nie mogę tego zrobić.

 

Andrzej Rzepliński w TVN24, 19 grudnia 2015

Piotr KaszubskiProkuratura od pół roku odmawiała moim wspaniałym obrońcom dostępu do akt sprawy poprzez sporządzenie fotokopii akt. Takie działanie miało na celu uniemożliwić moje prawo do obrony.

Piotr Kaszubski o swojej sprawie, 19 grudnia 2015
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s